Beata Kandefer zwycięża w biegu „Czas Niepodległej” w Kopytowej. Mocna reprezentacja z Korczyny na 1 biegu charytatywnym z przeszkodami dla Tomaszka w Dubiecku

W sobotę 11 sierpnia w Kopytowej odbyły się zawody sportowe  pod hasłem „Czas Niepodległej”. Bieg zorganizowany został w celu uczczenia pamięci walczących o wolną i niepodległą Polskę.   Na liczącej nieco ponad 3km trasie najszybsza była Beata Kandefer z Korczyny.

Sobotni sukces Beaty był wstępem do niedzielnych zmagań w 1 charytatywnym biegu z przeszkodami dla Tomaszka w podprzemyskim Dubiecku. Tytan – bieg z przeszkodami, bo o nim mowa zgromadził na starcie prawie 200 osób dla których celem była nie tylko walka na dystansie, ale przede wszystkim pomoc w zbieraniu środków dla chorego Tomaszka. W gronie 76 kobiet Beata wywalczyła  świetne 7 miejsce. Wśród mężczyzn 23 m-ce  zajął Tomasz Pikuła, a 35 m-ce Wojciech Kandefer. Pięciokilometrowa trasa z 26 przeszkodami  zrobiła na naszych reprezentantach duże wrażenie. Zgodnie stwierdzili, że to na pewno nie ich ostatni start w tego typu zmaganiach.