VI Korczyński Bieg i Nordic Walking do”Prządek”

VI Korczyński Bieg i Nordic Walking do”Prządek”

Kolejna edycja korczyńskich zmagań w biegu i marszu nordic walking przeszła do historii. W sobotnie, lekko pochmurne popołudnie na trasy wyruszyło ponad 150. zawodników. To rekord frekwencyjny naszej imprezy, z czego niezmiernie się cieszymy. Wasza, tak liczna obecność utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Kilkudniowe opady deszczu sprawiły, że malownicze, aczkolwiek dość trudne trasy, zmusiły Was do uruchomienia  głęboko skrywanych pokładów energii, co przełożyło się na niezwykle emocjonującą walkę. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszli Katarzyna Albrycht i Adam Janda w biegu, oraz Małgorzata Krawczyk i Jacek Konik w marszu NW. Mimo, iż nie wszyscy mogli stanąć na podium, to każdy kto dotarł na metę może czuć się zwycięzcą. Na medale wręczane przez Izabelę Marcisz mistrzynię świata w biegach narciarskich i Katarzynę Urbanek zastępcę wójta Gminy Korczyna solidnie sobie zapracowaliście. Zapraszamy za rok. 

WYNIKI BIEGU

WYNIKI MARSZU

Nagrody  dla najlepszych zawodników wręczyli: wójt Jan Zych, z-ca wójta Katarzyna Urbanek, przewodniczący Rady Gminy Adam Paradysz oraz Izabela Marcisz, Barbara Marcisz i Andrzej Tomkowicz.

Na sukces każdego przedsięwzięcia składa się ogromna praca wielu, często stojących z boku sceny osób. Dziękujemy strażakom z OSP Korczyna, OSP Kombornia, OSP Węglówka za zabezpieczenie trasy. Korczyńskiej Policji, za zapewnienie bezpieczeństwa przy starcie. Paniom  z KGW Czarnorzeki za pyszny poczęstunek. Panu Arturowi Stodolakowi dyrektorowi SP w Korczynie oraz pani Ewie Sikorze koordynatorowi szkolnego wolontariatu. 

Szczególne podziękowania dla: Andrzeja Galaka, Macieja Trzemżalskiego, Tomasza Tomkiewicza, Grzegorza Półchłopka, Marka Marcisza za pomoc w przygotowaniu trasy. 

Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę.

Galeria:

Zapraszamy do śledzenia naszej strony. Już niebawem kolejne materiały przedstawiające Wasze zmagania na trasie.