Pracowita sobota korczyńskich adeptów siatkówki

Pracowita sobota korczyńskich adeptów siatkówki

Sobota 13. marca była niezwykle pracowita dla naszych młodych adeptów siatkówki, którzy walczyli na parkietach w Dukli i Rzeszowie. Na hali w Dukli rywalizowały panie w Turnieju o Puchar Burmistrza. Mimo, iż  nasze dziewczęta były najmłodsze w stawce, długimi fragmentami toczyły wyrównaną walkę z dużo bardziej doświadczonymi koleżankami, zajmując 5. miejsce w klasyfikacji końcowej. 

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Ola Świdrak, Majka Pelczar, Julka Półchłopek, Nina Pelczar, Jagoda Staroń, Oliwia Sroka, Majka Sroka

W hali Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie swoje spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Polski w mini siatkówce Kinder Joy of Moving 2021 rozgrywali chłopcy z roczników 2008 – 2010. Bardzo dobry występ zanotowała „trójka” w składzie z Olafem Moskalem i Miłoszem Zychem, zajmując wysokie 5. miejsce. Na 6. pozycji sklasyfikowana została „czwórka” z Fabianem Inglotem i Michałem Janikiem.

 

W finale „trójek”  zmierzyły się AKS Resovia i krośnieńskie Karpaty. W tym niezwykle pasjonującym meczu, nieznacznie lepsi okazali się rzeszowianie.  Drużyna Karpat wystąpiła w składzie: Janek Wierdak, Kuba Kustroń, Alex Pelczar, Filip Gazda.