Memoriał Marka Marcisza Jr

Na trasach biegowych w Czarnorzekach rozegrany został Memoriał Marka Marcisza jr. Zawody narciarskie pod patronatem Wójta Gminy Korczyna zgromadziły na starcie sporą rzeszę biegaczy. Zawodnicy rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych na dystansach od 500m do 5000m. W biegu elity wśród kobiet zwyciężyła Marcela Marcisz SS „Prządki Ski” Korczyna, przed Justyną Śliwą z LKS Witów Mszana Dolna i Moniką Ferenc z UKS Hańczowa. Wśród mężczyzn tryumfował Przemysław Kuruc z Hańczowej, przed Robertem Gleniem MUKS Podkarpacie  Jedlicze i Alanem Ciborowskim z KS SPEED Jasło. W najmłodszej kategorii w biegu na 500m zwyciężył debiutujący w zawodach sportowych Filip Szczurek z Korczyny. W Biegu Gwiazd 50+ Zwyciężył Andrzej Pelczar MUKS Podkarpacie, przed Piotrem Parysiem z KS SPEED Jasło i Edwardem Marszałkiem RDLP Krosno. Wśród pań jako pierwsza linię mety minęła Bożena Nowak z Nowego Sącza. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody, a każdy kto minął linię mety uhonorowany został pamiątkowym medalem.