Finał eliminacji grupy zachodniej dziewcząt w minisiatkówce.

Finał eliminacji grupy zachodniej dziewcząt w minisiatkówce.

Turniejami w Dukli i Krośnie zakończyły się eliminacje grupy zachodniej województwa podkarpackiego w minisiatkówce dziewcząt. Duży sukces zanotowały siatkarki z korczyńskiej Szkoły Podstawowej, które zakwalifikowały się do półfinału wojewódzkiego w kategorii „czwórek”. Drużyna zagrała w składzie: Zuzia Gonet, Ola Szmyd, Nikola Cieplik, Nikola Marczak, Ola Wilk, Julka Długosz. 

W półfinale zameldowały się również reprezentujące Karpaty Krosno Maja Pelczar i Izabela Gazda w „czwórkach”, Amelka Gazda w „trójkach” i Laura Ochwat w „dwójkach” siatkarskich. 

Ogromne brawa należą się najmłodszym dziewczynkom, które rywalizując ze starszymi koleżankami pokazały naprawdę spore umiejętności. Sporych emocji dostarczały pojedynki korczyńskich „trzecioklasistek” Agaty i Judyty Danilczuk oraz Zofii Gazdy, Jagody Szczygieł i Oliwki Bokowy z koleżankami ze szkolnej ławki reprezentującymi Karpaty Krosno: Olą Pelczar, Wiktorią Prajsnar, Julią Bajgrowicz i Marysią Janas. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.